Canlı Görüşün
blogDetail

20 Eylül 2021 Tam Otomatik briket Makinası

Bilgisayar otomasyonuna bağlı olarak çalışmakta olan tam otomatik briket makinası, bilgisayar yönetimiyle bütün işlemleri tek başına yapabilmektedir. Yüksek performans sağlayan otomatik kontrol panelleri sayesinde, hızlı bir şekilde briket üretiminin devanlılığını sağlayacaktır. Büyük işletmeler için tam otomatik sistemler olarak dizayn edilmiş, insan gücüne minimum seviyede ihtiyaç duyulacak şekilde tasarlanmıştır.

Tam Otomatik Briket Makinası Özellikleri

Kum, çakıl, ponza ve çimento ile yapılabilmekte olan briketlerin, hızlı bir şekilde üretilmesine olanak vermekte olan tam otomatik briket makinaları, bilgisayar otomasyonu ile çalışmaktadır. Makina insan gücüne minimum ihtiyaç duyacak şekilde dizayn edilmiş, titreşim ve basınç fonksiyonlerıyle kısa zamanda kalıp çıkarma görevini yerine getirmektedir.

  • Yüksek performanta hızlı bir şekilde üretim yapmaktadır.
  • Minimum insan gücüyle, bilgisayar kontrolü üzerinden çalışmaktadır.
  • Elektrik alt yapısına sahiptir.
  • Günlük briket üretimi maksimum seviyededir.
  • 5 cm ile 35 cm’ye kadar üretim Yapabilmektedir.
  • 8 saatte 15.000 adet briket üretebilir.

Tam Otomatik Briket Makinası Avantajları

Yüksek performanslı üretim potansiyeline sahip olmasının yanı sıra insan gücüne ihtiyaç duymamaktadır. Bilgisayar kontrolü üzerinden işlemleri yapmakta olan makina, hızlı üretim için ideal bir performans sergiler. Fiziksel yardım olmadan üretim yaparak, üretimi hızlandıracak aynı zamanda harç bitme durumlarında da uyarı vererek, fazla personel çalıştırma ihtiyacı duymamanızı sağlayacaktır. Full otomatik briket makinası, 8 saatte on beş bin briket üretebildiği gibi aynı zamanda 8 ile 10 arasında farklı kalıp seçenekleri de sunmaktadır. Bu işlemleri yapmak için sadece kalıp değiştirmenin yeterli olacağı makina, gücünü elektrikle sağlamakta ve manuel işleme minimum derecede ihtiyaç duyarak, üretimde yüksek performans sağlamaktadır.

Tam Otomatik Parke Makinası Maksimum Performans

Az personelle çok briket üretimi yapabileceğiniz tam otomatik briket parke makinaları, kolay yedek parça bulma imkanı da sağlayarak üretiminizde hız kesmemenizi sağlayabilecektir. 8 saatlik çalışmasında binlerce parke üretimi yapabilecek yüksek perforansı sayesinde, maksimum verimlilik sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Üretim ve taşıma kolaylığı sunarak, modern bir teknoloji imkanı sunmaktadır.

Tam Otomatik Briket Makinası Fiyatları

Tam otomatik briket makinası fiyatı, marka ve performans özelliklerine göre değişebilmektedir. Ekonomik bir kullanım için manuel makinalara göre çok daha ideal olacaktır. Tam otomatik briket makinası satılık işlemleri için ikinci el ve sıfır modeller arasındaki fiyat performans değerlendirmelerini yapabilir, fabrikanız için en ideal seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Tam otomatik briket makinası briket istifleme robotu

Tam Otomatik İkinci El Modeller

Otomatik briket makinası, yüksek performans sağladığı için birçok üretim alanında tercih edilmektedir.Firmamızda  İkinci el tam otomatik briket makinası modelleri için bulunmamaktadır. Dayanıklı ve uzun ömürlü makinalar olarak, çalışma yıllarına göre çok fazla kayıp vermeden üretimde hız kazanmanıza katkıda bulunacak şekilde dizayn edilmişlerdir.

Benzer Haberler