• info@ibarmakina.com

Briket Makinası, Parke Taşı Makinası

CBM20-2 Concrete Block Machine

CBM 20-2 Briket ,Parke taşı makinası bir baskıda 8 adet 200x400x200mm Briket , 20 adet parke taşı üretebilmektedir. Çift Agregalı (Katmanlı) Üretim yapmak için Çift kovalı olarak tasarlanmıştır.

Briket makinası

CBM 25-2 Briket ,Parke taşı makinası bir baskıda 10 adet 200x400x200mm Briket , 25 adet parke taşı üretebilmektedir. Çift Agregalı (Katmanlı) Üretim yapmak için Çift kovalı olarak tasarlanmıştır.

Briket makinası

CB 8 Tek Kovalı Briket Makinası , Tek agregalı üretim yapmak için tasarlanmıştır.Bir baskıda 8 adet 200x400x200mm Briket üretebilmektedir.

Briket makinası, Parke taşı makinaları ile ilgili Size daha fazla yardımcı olmak için HEMEN formu doldurun Sizi Arayalım

Briket Makinası Sertifikalarımız

Briket Makinası, Parke Taşı Makinası imalatı

Briket makinası imalatı ve üretimi yapan İBAR MAKİNA şirketimiz sizlere garantili briket makinesi satışı yapmaktadır. Kendi fabrikası ve üretim tesisleri ile yurt içi ve yurt dışı birçok noktaya kesintisiz hizmet veren İBAR MAKİNA, Tam otomatik briket makinası , Yarım otomatik briket makinası, Manuel briket makinası üretimi yapmaktadır.  Uygun fiyatları ve gelişmiş servis imkanları ile İBAR MAKİNA siz briket makinası arayan müşterilerine kaliteli ve özel ürünler geliştirmektedir.

Ürettiğimiz  Briket makinaları ve Kilitli parke taşı makinalarında  premium a++ kalite bileşenler kullanılmaktadır. Elektrik paneli SCHNEİDER (Alman) , Hidrolik sistem REXROTH BOSCH (Alman), Vibratör içinde kullanılan Rulmanlar SKF yada FAG (Alman) ‘dır.

Ürettiğimiz Beton parke taşı makinası, kilitli parke taşı makinası, bims makinası,Briket makinası’nda iki yıl garanti veren İBAR MAKİNA her zaman %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir, İmalatını yaptığımız makina fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçin.

Briket Makinası ReferanslarımızBriket makinası için son referanslarımız aşağıda bilgilerinize sunulmuştur,