• info@ibarmakina.com

Briket Makinası, Parke Taşı Makinası

Çift Kovalı Briket ve Parke Taşı Makinaları

Çift Kovalı Briket makinaları Briket,Asmolen, kilitli parke taşı, bordür ve çift agregalı ve renkli parke taşı üretmek  için tasarlanmıştır.Yarım otomatik ve Tam otomatik makina opsiyonları mevcuttur.

Tek Kovalı Briket Makinaları

Tek Kovalı Briket Makinaları ince harç bölümünün kullanılmadığı; briket, asmolen ve bazı özel briketler  ile tek agregalı beton parke taşı üretmek isteyen müşterilerimiz için  modeli tek bunkerli olarak imal edilmiştir.

Briket Makinası, Parke Taşı Makinası imalatı

Briket makinası imalatı ve üretimi yapan İBAR MAKİNA şirketimiz sizlere garantili briket makinesi satışı yapmaktadır. Kendi fabrikası ve üretim tesisleri ile yurt içi ve yurt dışı birçok noktaya kesintisiz hizmet veren İBAR MAKİNA, Tam otomatik briket makinası , Yarım otomatik briket makinası, Manuel briket makinası üretimi yapmaktadır.  Uygun fiyatları ve gelişmiş servis imkanları ile İBAR MAKİNA siz briket makinası arayan müşterilerine kaliteli ve özel ürünler geliştirmektedir.

Ürettiğimiz  Briket makinaları ve Kilitli parke taşı makinalarında  premium a++ kalite bileşenler kullanılmaktadır. Elektrik paneli SCHNEİDER (Alman) , Hidrolik sistem REXROTH BOSCH (Alman), Vibratör içinde kullanılan Rulmanlar SKF yada FAG (Alman) ‘dır.

Ürettiğimiz Beton parke taşı makinası, kilitli parke taşı makinası, bims makinası,Briket makinası’nda iki yıl garanti veren İBAR MAKİNA her zaman %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir, İmalatını yaptığımız makina fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçin.