• info@ibarmakina.com

Briket Makinası Üreticisi

Briket makinası

CBM 25-2 Briket makinası bir baskıda 10 adet 200x400x200mm Briket , 25 adet parke taşı üretebilmektedir. Çift Agregalı (Katmanlı) Üretim yapmak için Çift kovalı olarak tasarlanmıştır.

CBM20-2 Concrete Block Machine

CBM 20-2 Briket makinası bir baskıda 8 adet 200x400x200mm Briket , 20 adet parke taşı üretebilmektedir. Çift Agregalı (Katmanlı) Üretim yapmak için Çift kovalı olarak tasarlanmıştır.

CBM 12-2 Briket Makinası

CBM 12-2 Briket makinası bir baskıda 4 adet 200x400x200mm Briket , 12 adet parke taşı üretebilmektedir. Çift Agregalı (Katmanlı) Üretim yapmak için Çift kovalı olarak tasarlanmıştır.

Briket makinası

BLOCK MASTER 8 Tek Kovalı Briket Makinası , Tek agregalı üretim yapmak için tasarlanmıştır.Bir baskıda 8 adet 200x400x200mm Briket üretebilmektedir.

Blockmaster 10 Briket Makinası

BLOCK MASTER 10 Tek Kovalı Briket Makinası , Tek agregalı üretim yapmak için tasarlanmıştır.Bir baskıda 10 adet 200x400x200mm Briket üretebilmektedir.

Briket Makinası imalatı

Briket makinası imalatı ve üretimi yapan İBAR MAKİNA şirketimiz sizlere garantili briket makinesi satışı yapmaktadır. Kendi fabrikası ve üretim tesisleri ile yurt içi ve yurt dışı birçok noktaya kesintisiz hizmet veren İBAR MAKİNA, Tam otomatik briket makinası , Yarım otomatik briket makinası, Manuel briket makinası üretimi yapmaktadır.  Uygun fiyatları ve gelişmiş servis imkanları ile İBAR MAKİNA siz briket makinası arayan müşterilerine kaliteli ve özel ürünler geliştirmektedir.

Ürettiğimiz  makinalarda  premium a++ kalite bileşenler kullanılmaktadır. Elektrik paneli SCHNEİDER (Alman) , Hidrolik sistem REXROTH BOSCH (Alman), Vibratör içinde kullanılan Rulmanlar SKF yada FAG (Alman) ‘dır.

Briket makinası’nda iki yıl garanti veren İBAR MAKİNA her zaman %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir, İmalatını yaptığımız makina fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçin.

 • Tüm Ölçülerde Briket üretimi. Profesyonel Hizmet,
 • 1978’den Günümüze 40 yıllık Tecrübe, Fabrika Satış Fiyatı
 • Farklı kapasitede briket makinaları

Briket makinası ile ilgili Size daha fazla yardımcı olmak için HEMEN formu doldurun Sizi Arayalım


İsim*

Soyisim*

Şirket

E-posta*

Telefon*

Adres


Briket Makinası Sertifikalarımız

Fabrikamıza HoşgeldinizBriket Makinası Fabrikası, Türkiyedeki Lider Üretici Firma

İBAR MAKİNA 

BRİKET MAKİNASI

Briket Üretim makinası kısaca Briket makinası olarakta adlandırılabilir.İBAR MAKİNA briket makinaları rekabetci fiyatlardadır.Parke taşı makinası fiyatlarımız gibi.

Briket makinası briket üretimi için özel olarak tasarlanmıştır.Briket,bims,bordür üretebilir.Makinalar Otomatik , Yarım otomatik,Manuel, Yumurtlayan (Yürüyen) olarak ayrılabilir.

İBAR MAKİNA briket makinaları için briket kalıplarını kendisi üretir.Briket kalıpları aşınmaya karşı yüksek mukavemetli saclardan üretilir. Kalıplar üretiminde Cnc makinalar kullanılır.

Birçok müşterimiz briket makinası fiyatlarını öğrenmek ister. Otomatik briket makinası, yarım otomatik briket makinası, Manuel briket makinası,Yürüyen briket makinası gibi bir çok makina modeli vardır.

Her bütçeye uygun briket makinası üretiyoruz.Yüksek kaliteli makinaları uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

İBAR MAKİNA BRİKET MAKİNASI AVANTAJLARI

İBAR MAKİNA briket makinası yüksek verimli, kolay kullanımlı ve uzun ömürlü,servis ve bakımı kolaydır.Bu özellikler bir araya geldiğinde briket makinası fiyatları çok cazip hale gelmektedir.

Birçok ülkede briket makinası müşterimiz var; Gana,Burkina Faso, Senegal,Uganda,Güney Sudan,Gambiya,Moritanya,Nijerya,zimbabwe

BRİKET MAKİNASI VİDEOSU

Briket Üretim Makinası Klavuzu

Bu Kılavuzda briket makinası ile ilgili bu soruların hepsinin cevabını bulucaksınız.

 • Briket makinası çeşitleri nelerdir ?
 • Briket Hammaddeleri nelerdir ?
 • Briket üretim oranı Nedir ?
 • Briket Ölçüleri Nedir ?
 • Briket Kalıbı Nasıl seçilir ?
 • Briket Makinası Nasıl Çalışır ?
 • Size uygun model nasıl seçilir ?
 • Neden diğer üreticilerden değilde bizden briket makinası almalısınız ?
 • Briket Makinası Fiyatları ?
 • Briket makinası için satın alma rehberi ; Yeni başlayanlar için

Briket Makinası Çeşitleri nelerdir ? 

İBAR makina size bir çok çeşit briket makinası üretimi yapmaktır.Kaliteli , kolay kullanımlı  ve farklı kapasitede makina teklifi sunabiliriz.

Bu Makinaların temel özelliklerinden bahsetmek gerekirse; hızlı ve verimli çalışıp farklı boyutlarda briket üretmektedir.

Ayrıca farklı fabrikalarda kullanılmak üzere sabit ve mobil makinalar üretimi yapıyoruz.

Briket makinaları seçimi yaparken set olarak vermekteyiz, Beton Karıştırıcı ve Beton taşıma sistemleri ile birlikte.

Briket makinası çeşitleri her daim yenilenmektedir.İbar makina devamlı gelişen teknolojileri takip etmektedir.

Briket makinası çeşitleri

Otomatik Briket Makinası

Bu makinalar farklı üretim kapasitelerine sahip en kaliteli briket üretebilceğiniz makinalardır. Makinadaki bütün hareketler plc sistem üzerinden otomatik olarak yapılır. Otomatik briket makinası modelleri , CBM 36 PRO , CBM 25 PRO, CB 20 PRO, CB 12 PRO, CB 10 PRO, CB 8 PRO

Yarım Otomatik Briket Makinası

Bu makinalar hidrolik sistemlerin kumanda kollarıyla operatör tarafından kontrol edilen makinalardır.Yarım otomatik briket makinası modelleri : CBM 20-2,CBM 25-2,CB 10,CB 8,CB 6,CB 4

Manuel Briket Makinası

Manuel Briket makinaları makinada bütün hareketlerin Manuel olarak yapılan makinalardır.Sadece vibratör elektrik ile çalışmaktadır.

Yürüyen (yumurtlayan) Briket Makinası

Yürüyen briket makinası adında anlaşılcağı gibi üretim halinde hareket edebilen makinalardır.Bu makinalarda avantaj üretim paletine ihtiyacı yoktur.

Briket Hammaddeleri nelerdir ? 

Briket üretimi için gereken hammaddeler Kum, Çimento,Mıcır,Çakıl,Taş tozu ve su 'dur,

Briket Üretim Oranları 

200x400x200 yani 20cm briket için örnek bir üretim oranı %12 çimento , %34 kum , %50 Mıcır , bu oranlar ülkedeki agregalara göre değişiklik göstermektedir.

Briket Ölçüleri Nelerdir? 

Standard briket ölçüleri 200x400x200mm yada 190mmx390mmx190mm dir. Amerika ölçüleri ise 8inch x 16 inch x 8 incitir.

İBAR briket makinaları sağlam ve kaliteli briket üretimi yapmaktadır.Makinalarımız ile ürettiğiniz briket ile piyasadaki rakiplerinize fark atıcaksınız.

Briket Kalıbı Nasıl seçilir ?

İBAR makina briket kalıpları avantajları.

Briket kalıplarımız st52 saclardan özel olarak üretimi yapılmaktadır. Üretimi sürecinden önce kalıplar 3d olarak mühendislerimiz tarafında tasarlanır ve cnm makinalarda özel hassasiyetle üretimi yapılır. Rakiplerimize göre kalıplarımız daha uzun ömürlüdür. Bu hassasiyetle üretilen kalıplar daha kaliteli briket üretimi için önemlidir. Briket kalıbı satın alırken bu özelliklere dikkat etmenizi öneririz.

Briket Kalıpları briket makinası için oldukça önemlidir.İstediğiniz ölçüde briket kalıbı üretimi yapmaktayız.

Briket Makinası Nasıl Çalışır ? 

Briket üretim harcı beton mikserinde hazırlanarak beton taşıma sistemi ile makinaya aktarılır.Makinadaki harç briket kalıbına dökülür ve kalıbın şeklini alır. Briket kalıbındaki harç vibratör ve yüksek basınç ile sıkıştırılarak ürün üretimi yapılır. Üretilen briketler stok sahasına götürülere kurumaya alınır.

Size Uygun Model Nasıl Seçilir ? 

İş yükünüzü hafifleticek ve Size en uygun briket makinasını seçin. İBAR makina briket makinalarının kullanımları kolay ve çalışmaları stabildir.

Mobil ve Sabit makinalar vardır. Çalışma sahanıza göre makina seçimi yapabiliriz.

Neden diğer üreticilerden değilde bizden briket makinası almalısınız ? 

İBAR briket makinaları yüksek mukavemetli şase yapısı , A++ parça kullanımı ve uzun ömürlü oluşu ile ön  plana çıkmaktadır.

Makina üretiminde kazandığımız 40 yıllık tecrübeyi makinalarımıza aktarıp stabil çalışan makina üretimi yapmaktayız. Satış sonrası destek ve yedek parça hizmeti ile her daim diğer firmalardan bir adım öndeyiz.

Briket Makinası Fiyatları ? 

Briket makinası fiyatları , makinanın üretim kapasitesine göre değişkenlik göstermektedir. Bizimle iletişime geçerek makina fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.Satış ekibimiz ile size en uygun makinayı seçip , size briket makinası fiyatları hakkında bilgilendirme yapıcaktır.