• info@ibarmakina.com

3000mm x 2000mm Kutu Menfez Kalıbı yüklemesi

3000mm x 2000mm Kutu Menfez kalıbının imalatını tamamlayıp müşterimize teslimatı için yola cıkmıştır.

Kalıp deneme üretimi videoları ve fotoğraflarını internet sitemizden paylaşılacaktır.

Sevkiyatımızdan Resimler

Read More

CPM1600 PRO h:2500mm Beton Boru Makinası kurulumu Suudi Arabistan

CPM 1600-2500 PRO Beton Boru Makinasının kurulumunu Suudi Arabistan’da tamamlandı. Covid-19 dolayısıyla uzaktan bağlantı ile tamamladık, Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız İBAR MAKİNA , Covid-19 sürecinde müşterilerini mağdur etmeden, tam destek vermeye devam ediyor. 

CPM1600-2500 PRO Beton Boru Makinası 300mm den 1600mm e kadar h:2500mm Beton Boru üretim kapasitesine sahiptir. 

Resimlerdeki test üretimi 1500mm h:2500mm beton borudur. 

Yeni Nesil Pro Serisi Beton Boru Makinaları için Bizimle iletişime geçiniz

Read More

Beton Boru Makinası Fiyatları

Özellikle yer altında kullanılan beton boruların üretiminde kullanılan beton boru makinası fiyatları performans, kapasite ve özelliklere göre değişir. Beton borular mm şiddet ayarlama özelliği olan makine otomasyonu ile çalışan sistemde; istenilen ölçü, büyüklük ve uzunlukta üretilmektedir.  Birçok inşaat sektöründe kullanılan beton boru makinaları dünya standartlarına uyan üretimler yapmak için idealdir.

Yer Altında Zarar Görmeden Kullanım Garantisi

Uzun yıllar yer altında zarar görmeden kullanım garantisi ile üretilen beton borular iç içe geçmeli olarak üretildiği için uzunluk konusunda da sıkıntı yaratmaz. Ne dışarıdan madde alır ne de dışarıya sızıntı yapar; her türlü soğuk ve sıcak havaya uygun üretilmektedir. Beton boru makinası fiyat açısından oldukça avantajlıdır ayrıca tam otomatik ya da yarı otomatik olmaları sayesinde insan gücü ve işçi maliyeti gerektirmez.

Beton Boru Makinası Fiyatları; Az Personel İle Çok Üretim

Yarım otomatik beton boru makinasında 3 personelin çalışması yeterli olurken tam otomatik beton makinasında çalışacak işçi sayısı ikidir; bu sayı işletmelerin maliyetlerini ve giderlerini olumlu yönde etkilemektedir. Beton boru makinası fiyatları konusunda dikkate alınan konular bir günlük üretim kapasitesi, üretim performansı ve makinanın özellikleridir. Beton boru makinasına ihtiyacı olan ve satın almak isteyenler mutlaka boru çapını, uzunluğunu ve günlük üretim kapasitesini belirlemelidir.

Beton Boru Makinası Fiyatları Değişkendir

300 mm’den 1600 mm çapına kadar boy olarak maksimum 2500 mm beton boru üreten CPM 1600 PRO Beton makinası güçlü gövde yapısı ve yüzde 30 daha fazla performans ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Yine 300 mm’den 1400 mm çapına kadar boy olarak 2500 mm beton boru üretim kapasitesine sahip CPM 1400 Pro beton boru makinası; firmamızın en çok tercih edilen beton boru makinaları arasında yerlerini almaktadır.

Sektörün En Güvenli Firması      

Ayrıca Türkiye’nin sektörde ki en güvenli firması olan İbar makine olarak kendi ürettiğimiz beton makinaları arasında seçilen makinalarımız CPM 1600 beton boru makinası, CPM 1400 beton boru makinası ve CPM 800 beton boru makinasıdır. CPM 1600 beton boru makinası 300 mm’den 1600 mm’ye kadar boy olarak 2000 mm beton üretirken CPM 1400 beton makinası 300 mm’den 1400 mm’ye kadar 2000 mm beton boru üretmektedir. CPM 800 beton boru makinası ise 150 mm’den 800 mm’ye kadar 1500 beton boru üretim kapasitesine sahiptir. Beton boru makinası fiyatları için daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Read More

Beton Boru Makinası

Beton Boru makinası kum, çimento, çakıl ve su gibi maddelerin karıştırılarak hazırlanan betonun kalıplara dökülerek vibrasyon ile sıkıştırıp beton boru üretimi yapan makinalardır.

Farklı çap ve uzunlukta ürettiğimiz makinalar 150mm’den başlayıp 3600mm’e kadar çapında , 3000mm uzunluğuna kadar üretim yapabilmektedir.

Beton boru makinaları harc bunkeri , harc dağıtım arabası , vibratörler , sıvama grubu ve beton boru kalıplarından oluşmaktadır.

Beton boru makinası imalatında 42 yıllık bilgi ve tecrübemizi arkamızda alarak 1978 yılından bu zamana ilk günkü heyecan ve isteğimizle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Uluslararası standartlara uygun (DIN Normlarında) ürettiğimiz makinalarda her seviyede farklı tip ve kapasite pratik çözümler sunuyoruz.

Beton boru makinası özellikleri

  • Türkiyenin ilk beton boru makinası imalatcılarından olarak edinilen yüksek tecrübe
  • Yüksek Kaliteli imalat, ISO 9001 , CE , ISO 14001, ISO 15001 Kalite sertifikalarıyla güvence sistemi
  • Yüksek Güvenirlik (Kurmuş olduğumuz beton boru fabrikaları en iyi örnektir.)
  • %100 Müşteri memnuniyeti ilkemizle her zaman en büyük referansımız müşterilerimiz
  • Güçlü ve Hızlı servis ve yedek parça ağı
  • Yüksek Kalitede malzeme kullanımı
  • Güçlü Arge yapısı

Beton Boru Makinası Çeşitleri

Beton boru makinaları kendi aralarında vinçli üretim yada vinçiz hidrolik asansörlü olmak üzere ikiye ayrılır

Vinçli sistem beton boru makinaları: Beton Boru imalatı sırasında beton borunun kalıpla birlikte stok sahasına taşınan beton boru makinalarıdır. Kalıp makina ile birlikte stok sahasına gittiği için oldukça zaman kaybı vardır.Tekli üretim yapar. Hidrolik Asansörlü beton boru makinalarına göre avantajı 3600mm çapındaki beton boruları üretmesidir.

Vincli sistem beton boru makinası

Hidrolik Asansörlü beton boru makinaları: Beton boru imalatı sırasında herhangi bir vince gerek yoktur.Makinada üretilen beton borular forklift yardımıyla stok sahasına taşınır. İkili ve üçlü üretim yapan modelleri vardır.Maksimum 1600mm Çapa kadar beton boru üretebilirler.

Hidrolik Asansörlü beton boru makinası

Beton Boru makinası yardımcı ekipmanları

Beton boru üretimi için yardımcı ekipmanlara ihtiyac vardır. Peki nedir bu yardımcı ekipmanlar

Beton boru paletleri (beton boru çemberleri) ; Üretilen beton borular, Beton boru çemberlerinin üzerinde cıkar ve stok sahasına taşınır. Beton borular beton boru paletlerinin üzerinde birgün bekletildikten sonra beton borulardan alınır ve ertesi gün üretime devam edilir. Bir günde kaç adet beton boru üretilmek isteniliyorsa o kadar beton boru çemberi alınması zorunludur.

Fiber başlıklar : Beton boru üretildikten sonra üst kısmındaki yamulmayı ve eğriliği önlemek için kullanılır.Boru üzerinde standartlara göre bir gün beklemesi gerekmektedir.Fakat birçok firma maliyetinden dolayı fazla sayılarda almak istemez ve sadece beton boruları sahaya taşırken kullanır.

Read More