Canlı Görüşün
blogDetail

20 Eylül 2021 Briket makinası üreticisi

Briket makinası üreticileri diye aratıldığında ilk başta karşınıza çıkan firma her zaman ibar makina olmaktadır. Firmamız yurtiçi ve yurtdışın bir çok referansa sahip olmakla beraber ürettiğimiz makinalarda müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Üretimlerimize 1978 yılında manuel briket makinası ile başlayan firmamız günümüz 2021 yılında Briket makinası olarak üretimini yaptığımız makina çeşitleri;

  • Tam otomatik briket makinaları,
  • yarım otomatik briket makinaları,
  • yürüyen (yumurtlayan) briket makinaları ve
  • Manuel briket makinaları.

Ürettiğimiz makinalarda her zaman en iyi kaliteyi en uygun fiyata müşterilerimize ulaştırmayı göz önüne alan firmamız briket makinası üreticileri arasında bu özelliğiyle her zaman bir adım önde bulunmaktadır.

Briket makinası üreticisi olarak CE , ISO 9001, ISO 15001 ve ISO 45001 uluslararası belgelere sahibiz.Satın almış olduğunuz makinalara 2 yıl fabrika garantisi vermekteyiz. Aynı zamanda 10 yıl boyunca makina modeli ayırmaksızın yedek parçalarını firmamızdan temin edebilirsiniz.

Firmamız Briket makinalarının üretimi yanında , Parke Taşı makinası, Beton Santrali, Beton Boru Makinası ve bu makinalara ait yedek parça ve kalıpların üretiminide yapmaktadır.

Sizde ürettiğimiz makinalar hakkında bilgi almak bize ulaşmak için sitemiz üzerinde bulundan WhatsApp butonu yada teklif al formunu doldurunuz. Size en hızlı şekilde geri dönüş yapmayı taahhüt ederiz .

 

Benzer Haberler