• info@ibarmakina.com
WhatsApp Image 2020-06-16 at 19.40.21

60m3 ‘den 200m3’ Kadar Sabit Beton Santralleri

mobil beton santrali

30m3 den 150m3 ‘ e Kadar Mobil Beton Santralleri

30m3 Mobil Beton Santrali

Mini Şantiye Tipi Beton Santralleri

Üretimini yapmış beton santralleri ile ilgili Size daha fazla yardımcı olmak için HEMEN formu doldurun Sizi Arayalım

Beton Santrali Sertifikalarımız

ReferanslarımızSon referanslarımız aşağıda bilgilerinize sunulmuştur,

İnşaat alanında önemli bir yere sahip olan beton santrali, kısa zamanda betonun inşaat alanına takviye edilmesini sağlamaktadır. Hazır beton sistemleri olarak kullanılmakta olan şantiye makineleri, küçük çaplı projelerde ideal bir performans sağlayarak, maliyetten ve zamandan tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Şantiye tipi santraller olarak, ekonomik bir kullanım imkanı sağlayacaktır. 

Kompakt Beton Santrali Özellikleri 

Kompakt beton santrali özellikleri arasında, yüksek mobilite ile 1 saatte kurulum imkanı bulunmaktadır. Küçük çaplı projelerde zamandan ve maliyetten tasarruf edilmesini sağlayacak özelliklere sahip olan santral sistemleri, üretimin direkt olarak inşaat alanında yapılmasını sağlamaktadır. İhtiyaç duyulan beton üretiminin 1 saat içinde yapılabileceği bu sistemlerde, beton temel gerekmeden inşaat alanında kurulabilme özelliğine sahiptir. 

Hız ve kullanım açısından ideal bir performans sergilemekte olan beton santrali sistemleri, kısa zamanda kurulumunu yaparak inşaat alanında kullanım avantajı sağlayacaktır. Satılık beton santrali seçeneklerini inceleyerek, kullanım alanınıza göre modelleri seçebilir, inşaat projesinin hızlanmasını sağlayabilirsiniz. 

Mobil Beton Santrali Modelleri 

Mobil beton santrali modelleri, hızlı ve kolay kurulum imkanı sağlayarak, direkt olarak inşaat alanında beton üretiminin yapılmasını sağlamaktadır. Tır çekicisi yardımcıyla kullanılmakta olan bu modeller, kolay bir şekilde kurulumun yapılmasıyla yer değişikliği için de idealdir. Beton santrali imalatı ile en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Mobil beton santral modelleri inşaat alanında betonun üretimine hız kazandıracaktır. 

Sabit Beton Santrali Modelleri 

Sabit modeller, yüksek üretim için ideal olup, yüksek hacimli özelliklere sahiptir. Hazır beton santrali modellerine nispeten, büyük projelerde kullanılması için imal edilmiş, birçok açıdan geniş bir üretim imkanı da sunmaktadır. İnşaat alanında kurulamamakla birlikte, beton imalatından sonra taşıma işleminin de yapılması gereken modeller arasında yer almaktadır. 

Beton Santrali Fiyatları 

Beton santrali satın al seçeneğinden yararlanmadan önce, kullanım alanına göre incelemeler yapılması gerekmektedir. Hazır üretim yapan modellerle, taşınabilen ve sabit modeller arasıdna fiyat farkları bulunmaktadır. Beton üretimi ve kullanımı için inşaat projesine göre tercihlerinizi yaparken, küçük ve büyük çaplı kullanım alanına göre performans özelliklerini de inceleyebilirsiniz.