• info@ibarmakina.com

Beton Boru Makinaları

İBAR Beton Boru Makinası İmalatı

İBAR MAKİNA Türkiye’nin lider beton boru makinası üreticisidir.Hidrolik sistem (asansörlü)ve Vinçli sistem beton boru makinaları olmak üzere iki farklı sistemde beton boru makinaları üretilmektedir.150mm çapından 3600mm çapına kadar farklı uzunluklarda Tam otomatik beton boru beton boru makinası fabrikası üretilmekte ve kurulmaktadır.

Beton boru makinasında en hızlı üretimi Hidrolik sistem beton boru makinalarında yapılmaktadır.Hidrolik asansörlü beton boru makinaları 150mmden 1600mm çapında ,2500mm uzunluğuna kadar beton boruları bu makinalarda üretilebilmektedir. Bir günde 300mm beton boruyu 250-300 adet üretim kapasitesi bulunmaktadır.

Vinçli Sistem beton boru makinaları 300mm den 3600mm çap,3000mm uzunluğuna kadar beton borular bu makinalarda üretilebilmektedir. Vinçli beton boru makinasının avantajı büyük çapta beton boruları ve beton menfezleri üretebilmesidir.

İBAR MAKİNA beton boru makinalarında  premium kalite bileşenler kullanılmaktadır. Elektrik paneli SCHNEİDER (Alman) , Hidrolik sistem REXROTH BOSCH (Alman), Vibratör içinde kullanılan Rulmanlar SKF yada FAG (Alman) ‘dır.

Beton Boru makinası vibratörlerinde Türkiye’de İlk defa kullanılan Elektronik hız (şiddet) ayarı mevcuttur. Vibratörlerin gücünü (şiddetini) kumanda panosu üzerinden dijital olarak ayarlayabilirsiniz.Bu özellikte size her beton boru için ideal şiddeti belirleyip en kaliteli beton boruyu üretmenize olanak sağlar.