Özellikle yer altında kullanılan beton boruların üretiminde kullanılan beton boru makinası fiyatları performans, kapasite ve özelliklere göre değişir. Beton borular mm şiddet ayarlama özelliği olan makine otomasyonu ile çalışan sistemde; istenilen ölçü, büyüklük ve uzunlukta üretilmektedir.  Birçok inşaat sektöründe kullanılan beton boru makinaları dünya standartlarına uyan üretimler yapmak için idealdir.

Yer Altında Zarar Görmeden Kullanım Garantisi

Uzun yıllar yer altında zarar görmeden kullanım garantisi ile üretilen beton borular iç içe geçmeli olarak üretildiği için uzunluk konusunda da sıkıntı yaratmaz. Ne dışarıdan madde alır ne de dışarıya sızıntı yapar; her türlü soğuk ve sıcak havaya uygun üretilmektedir. Beton boru makinası fiyat açısından oldukça avantajlıdır ayrıca tam otomatik ya da yarı otomatik olmaları sayesinde insan gücü ve işçi maliyeti gerektirmez.

Beton Boru Makinası Fiyatları; Az Personel İle Çok Üretim

Yarım otomatik beton boru makinasında 3 personelin çalışması yeterli olurken tam otomatik beton makinasında çalışacak işçi sayısı ikidir; bu sayı işletmelerin maliyetlerini ve giderlerini olumlu yönde etkilemektedir. Beton boru makinası fiyatları konusunda dikkate alınan konular bir günlük üretim kapasitesi, üretim performansı ve makinanın özellikleridir. Beton boru makinasına ihtiyacı olan ve satın almak isteyenler mutlaka boru çapını, uzunluğunu ve günlük üretim kapasitesini belirlemelidir.

Beton Boru Makinası Fiyatları Değişkendir

300 mm’den 1600 mm çapına kadar boy olarak maksimum 2500 mm beton boru üreten CPM 1600 PRO Beton makinası güçlü gövde yapısı ve yüzde 30 daha fazla performans ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Yine 300 mm’den 1400 mm çapına kadar boy olarak 2500 mm beton boru üretim kapasitesine sahip CPM 1400 Pro beton boru makinası; firmamızın en çok tercih edilen beton boru makinaları arasında yerlerini almaktadır.

Sektörün En Güvenli Firması      

Ayrıca Türkiye’nin sektörde ki en güvenli firması olan İbar makine olarak kendi ürettiğimiz beton makinaları arasında seçilen makinalarımız CPM 1600 beton boru makinası, CPM 1400 beton boru makinası ve CPM 800 beton boru makinasıdır. CPM 1600 beton boru makinası 300 mm’den 1600 mm’ye kadar boy olarak 2000 mm beton üretirken CPM 1400 beton makinası 300 mm’den 1400 mm’ye kadar 2000 mm beton boru üretmektedir. CPM 800 beton boru makinası ise 150 mm’den 800 mm’ye kadar 1500 beton boru üretim kapasitesine sahiptir. Beton boru makinası fiyatları için daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz.